Yudanshakai


10 DAN – JU DAN
Bo Munthe, Goshin Jutsu (Stockholm)

9 DAN – KU DAN
Uno Feldthusen, JK Ronin (Göteborg)
Benny Dahlqvist, Shogun Jujitsu (Halmstad)
Per Lindmark, Atari Ryu Goshinjutsu (Stockholm)


8 DAN – HACHI DAN
Johan Pettersson, Gake Ryu (Klippan)
Stig-Lennart Åkesson, Nanbu San Dojo (Svalöv)
Hans Pihelgas, Chikara (Kungälv)
Niclas Frisell, Shogun Jujitsu (Oskarsström)
Peter Höglund, Shogun Jujitsu (Halmstad)

7 DAN – NANA DAN
Stefan Linnarsson, JK Ronin (Göteborg)
Harry Zweiacker, Kristianstad Kampsportcenter (Kristianstad)

6 DAN – ROKKU DAN
Sven Henriksson, Gake Ryu (Osby)
Lasse Häggblom, Umeå Kampcenter (Umeå)
Stefan Gustavsson, JK Ronin (Göteborg)
Johan Grankvist, Gake Ryu (Stockholm)

5 DAN – GO DAN
Kim Håkansson, JK Fuji (Karlskrona)
Alf Rexhagen, Chikara (Lysekil)
Lena Holmberg, Kristianstad Kampsportcenter (Kristianstad)
David Sennerlöv, JK Ronin (Göteborg)
Måns Karlsson, Gake Ryu (Laholm)
Jonas Holmer, Trelleborgs Budokai (Trelleborg
Marko Parkkinen, Five Style Combat System (Gränum)
Martin Jönsson, Kyokodoryu Kempo (Svedala)

4 DAN – YON DAN
Raimo Fager, Gake Ryu (Strömsnäsbruk) – inte aktiv –
Eddie Hönig, Shogun Jujitsu (Halmstad)
Jörgen Johansson, Gake Ryu (Laholm) – inte aktiv –
Niklas Marcusson, Gake Ryu (Skellefteå)
Michael Johansson, Goshin Ryu Jujutsu (Gällivare)
Michael Carlsson, Kyokodoryu Kempo (Svedala)
Karin Carlsson, Kyokodoryu Kempo (Svedala)
Peter Schmidt, Gake Ryu (Solna)
Ulf Hallberg, Shudokan Budoklubb (Marieholm)
Stefan Fransson, Atari Ryu Goshinjutsu (Stockholm)
Tommy Olsson, Kalix Jujutsuklubb (Kalix)
Johnny Enström, Nanbu San Dojo (Svalöv)
Peter Spegel, Umeå Kampcenter (Umeå)
Stefan Brendel, Gake Ryu (Markaryd)

3 DAN – SAN DAN
Lars Persson, Gake Ryu (Staffanstorp)
Johan Halldin, Modern Jujutsu (Stockholm)
Henrik Tiinus, Gake Ryu (Malmö)
Lars Hultgren, Vetlandas Jujutsuklubb (Vetlanda)
Karl Svensson, Zanshin Jiujitsuklubb (Helsingborg)
Rebecca Bergström, Nanbu San Dojo (Svalöv)
Teddy Winroth, Gake Ryu (Luleå)
Marckus Olsson, Nanbu San Dojo (Svalöv)
Ulrik Ståhl, Gake Ryu (Markaryd)
Håkan Sidling, Kristianstad Kampsportcenter (Kristianstad)
Henrik Gehander, Kristianstad Kampsportcenter (Kristianstad)
Mats-Åke Strid, Kristianstad Kampsportcenter (Kristianstad)
Joaquim Diogo, Kyokodoryu Kempo (Svedala)
Milenko Cubela, JK Ronin (Göteborg)
Jessica Pihelgas, Chikara (Kungälv)
Göran Falk, Chikara (Kungälv)
Magnus Pålsson, Nanbu San Dojo (Svalöv)
Hans Silverstål, Goshinjutsu (stockholm)
Jari Luukkonen, Gake Ryu (Markaryd)

2 DAN – NI DAN
Sebastian Andersson, Gake Ryu (Stockholm)
Christer Nilsson, Gake Ryu (Hässleholm)
Johan Glantz, Chikara (Kungälv)
Kent Green, Zanshin Jiujitsuklubb (Helsingborg)
Josef Bodi, Shogun Jujitsu (Unnaryd)
Peter Ekberg, Shogun Jujitsu (Oskarsström)
Ulf Gustafsson, Shogun Jujitsu (Halmstad)
Monica Lindberg, Shogun Jujitsu (Halmstad)
Ahmed Nasralla, Zanshin Jiujitsuklubb (Helsingborg)
Christer Carlsson, Zanshin Jiujitsuklubb (Helsingborg)
Glenn Lindblom, Chikara (Kungälv)
Henrica Hansson, Nanbu San Dojo (Svalöv)
Rickard Berglund, Gake Ryu (Sjöbo)
Fredrik Malmström, Kalix Jujutsuklubb (Kalix)
Dan Andersson, Kalix Jujutsuklubb (Kalix)
Rickard Jakobsson, Kalix Jujutsuklubb (Kalix)
Bo Hammar (Vingåker)
Birgith Stenbäck, Umeå Kampcenter (Umeå)
Jesper Åberg, Gake Ryu (Markaryd)
Matheus Kerttula, Gake Ryu (Skellefteå)
Niklas Fröjd, Kyokodoryu Kempo (Svedala)
Andre Hall, Kyokodoryu Kempo (Svedala)
Sebastian Severinsen, Kyokodoryu Kempo (Svedala)
Bojan Cubela, JK Ronin (Göteborg)
Anna-Karin Garstam, Chikara (Kungälv)
Tomas Zaar, Gake Ryu (Solna)
Samuel Modée, Gake Ryu (Solna)
Christer Ringvall, Gake Ryu (Ängelholm)
Andreas Rosén, Atari Ryu Goshinjutsu (Stockholm)
Robin Jacobsson, Atari Ryu Goshinjutsu (Stockholm)
Daniel Hultin, Gake Ryu (Laholm)
Jessica Lundahl Nilsson, Kristianstad Kampsportcenter (Kristianstad)
Robin Håkansson, Fuji (Karlskrona)
Mattias Arvidsson, Kalix Jujutsuklubb (Kalix)
Nicklas Sjöström, Five Style Combat System (Gränum)
David Johansson, Five Style Combat System (Gränum)
Jan Cervin, Trelleborgs Budokai (Trelleborg)
Gylfi Gislason, Trelleborgs Budokai (Trelleborg)

1 DAN – SHO DAN
Alf Roslund, Hayashibara Dojo (Landskrona)
Niclas Eliasson, Shogun Jujitsu (Unnaryd)
Ulf Johansson, Gake Ryu (Markaryd)
Sussie Persson, Zanshin Jiujitsuklubb (Helsingborg)
Andreas Hörnqvist, Modern Jujutsu (Stockholm)
Patrik Olsson, Modern Jujutsu (Stockholm)
Jon Pettersson, Vetlandas Jujutsuklubb (Vetlanda)
Robert Norén, Vetlandas Jujutsuklubb (Vetlanda)
Peder Gustavsson, Vetlandas Jujutsuklubb (Vetlanda)
Claes Carlsson, Vetlandas Jujutsuklubb (Vetlanda)
Mathias Ivansson, Shogun Jujitsu (Halmstad)
Bosse Johansson, Chikara (Kungälv)
Jonas Rosengren, Gake Ryu (Markaryd)
Sven-Göran Gradin, Goshin Ryu Jujutsu (Kalix)
Matti Erikoinen, Kalix Jujutsuklubb (Kalix)
Johan Freidlitz, Chikara (Kungälv)
Andreas Westin, Gake Ryu (Skellefteå)
Susanne Sloberg, Chikara (Kungälv)
Susanne Åkesson, Nanbu San Dojo (Svalöv)
Kenny Falk, Chikara (Kungälv)
Birgitta Lundin, Chikara (Kungälv)
Juha Luukkonen, Gake Ryu (Markaryd)
Johan Glad Hubsch, Gake Ryu (Solna)
John Maddison, Gake Ryu (Solna)
Jorun Askeland, Gake Ryu (Solna)
Morgan Jönsson (Gränum)
Kalle Karhatsu (Svalöv)
Johan Sjöholm, Gake Ryu (Furulund)
Viktor Larsson, Gake Ryu (Laholm)
Julia Diogo, Kyokodoryu Kempo (Svedala)
Stefan Johansson, Kyokodoryu Kempo (Svedala)
Anders Olsson, Kyokodoryu Kempo (Svedala)
Markus Ekström, Kyokodoryu Kempo (Svedala)
Olof Olsén, JK Ronin (Göteborg)
Frederik Larsson, Chikara (Kungälv)
Patrik Jensen, Chikara (Kungälv)
Patrik Löfgren, Gake Ryu (Solna)
Josefine Bylund, Gake Ryu (Solna)
Robert Bereza, Gake Ryu (Solna)
Hans Nilsson, Gake Ryu (Solna)
Joakim Stehn, Gake Ryu (Laholm)
Oscar Tjernlund, Gake Ryu (Skellefteå)
Oskar Jansson, Gake Ryu (Skellefteå)
Arvid Edberg, Umeå Kampcenter (Umeå)
John Nilsson, Umeå Kampcenter (Umeå)
Per Åkerlund, Atari Ryu Goshinjutsu (Stockholm)
Christian Lindström, Atari Ryu Goshinjutsu (Stockholm)
Johan Askerlöv, Atari Ryu Goshinjutsu (Stockholm)
Tobias Gardebrink, Atari Ryu Goshinjutsu (Stockholm)
Mikael Danielsson, Kristianstad Kampsportcenter (Kristianstad)
Fredrik Jönsson, Kristianstad Kampsportcenter (Kristianstad)
Ronja Håkansson, Fuji (Karlskrona)
Jonas Kedjevåg, Fuji (Karlskrona)
Håkan Linnarsson, JK Ronin (Göteborg)
Simon Eriksson, Five Style Combat System (Gränum)
Elliot Olsson, Five Style Combat System (Gränum)
Christer Johnsson, Five Style Combat System (Mo i Rana)
Niklas Lundström, Trelleborgs Budokai (Trelleborg)